grazus manikiuras ir nagu lakas bei nagu daile

By - BeautyArt

Nagų lakavimas yra svarbi moterų grožio dalis. Moterys visada mėgsta naudoti ryškiai raudoną nagų laką ant ilgų nagų, kad parodytų rankų žavesį. Tačiau prieš gražindamos nagus, turėtumėte šiek tiek žinoti apie nagus ir jų lakavimą.

Nagų paruošimas / manikiūras

Pašalinti seną nagų laką. Naudokite medvilninį lapelį pamirkytą nagų lako valiklyje ir keletą kartų nuvalykite nuo nago viršaus iki galiuko, kad galėtumėte visiškai  pašalinti seną lako sluoksnį.

Tada naudokite manikiūro įrankį arba nagų dildę, kad suteiktumėte nagui  formą. Baigę įmerkite rankas į muiluotą vandenį. Nuvalykite pirštus ir rankas rankšluosčiu. Jei reikia, nagų odeles galima pašalinti  manikiūro žirklutėmis arba žnyplėmis. 

Pasirinkite nagų lako spalvą

Nagų lako spalvos šiomis dienomis yra labai įvairios, didelis pasirinkimas. Nuo permatomų iki ryškių ir blizgių. Šiuo metu populiariausias nagų lakas yra permatomas rožinis ir smėlio spalvos, o lengvas nagų lakas yra madingiausios šiemet.

Nagų lakas pasirenkamas nuo progos, nuotaikos ar tą dieną dėvimų rūbų. Nereikia pirkti daug nagų lako, kad galėtumėte derinti prie esamų situacijų.

Jums reikia nusipirkti tik keletą pagrindinių spalvų ir keletą priemonių nagų dailei ( nagų lipdukai, lipnios juostelės, blizgučiai, pigmentai, akmenukai, deimančiukai ir kt.), tai leis Jums susikurti daugybę skirtingų nagų dizainų ir efektų.

Nagų lako padengimas ant nagų

Tepant nagų laką, geriau neleisti teptukui prisigerti per daug nagų lako. Jis turėtų būti švelniai nušluostomas prie buteliuko šono, o šereliai turi būti sulipę vienodai.

Dažydami nagų laką, paprastai užtepkite lako spalvą nuo nago viršaus per vidurį ir paskui atlikite potėpį išilgai nago šonų.
 

Norėdami padidinti nagų lako ilgaamžiškumą, taip pat galite užtepti sluoksnį ant nago galiuko, naudokite specialų viršutini nagų lako sluoksnį ( top coat). Aliejus nagams taip pat prailgina nagų lako nešiojimo trukmę.

 

Nagų priežiūra

Nesvarbu, koks nagų lakas, tol kol jis bus tepamas ilgą laiką, nagas gali nekvėpuoti ir šiek tiek pagelsti. Kad to išvengtumėte leiskite kartais nagams ''pailsėti''. Nenešiokite lako bent vieną dieną  į mėnesį. Nagas taip pat gali pakeisti spalvą nuo stiprios lako pigmentacijos.