Manikiūrų rūšys

manikiuru rusys, manikiuras, geliniai lakai, gelinis lakavimas, akrilas, gelis, nagai, prancuziskas manikiuras, nagu daile.

By - BeautyArt

Klasikinis manikiūras

Manikiūras pradedamas nuo rankų dezinfekavimo. Naudojama specialios dezinfekcinės priemonės. Sulyginamas nagų ilgis ir suteikiama forma. Nagų odelės yra patepamos odelių minkštintoju prieš įdedant rankas į vonelę, kad dar labiau suminkštėtų odelės ir būtų lengviau pašalinamos. Į vonelę pilama šalto vandens ir įberiama šiek tiek druskos. Kai atstumdomos ir nukarpomos odeles užtepamas aliejukas, jis įmasažuojamas, tokiu būdu pamaitinamas nagas ir odelės. Galiausiai užtepamas rankų kremas ir nagas nulakuojamas. 

Karštas manikiūras 

Karštas manikiūras analogiškas klasikiniam manikiūrui, turi gydomųjų savybių, mažina uždegimą ir atstato pažeistą nagų struktūrą.

Karštas manikiūras yra atliekamas tokiu būdu: pagrindinė manikiūro procedūra yra šildoma vonelė į kurią pilamas specialus losjonas. Losjonas prisotintas komponentų kurie maitina ir sustiprina nagus.

Europietiškas manikiūras (be odelių šalinimo)

Europietiškas manikiūras yra mažiausiai kenksmingiausia manikiūro rūšis. Atliekant šį manikiūrą dažnai, nagų odelė ir nagai tampa tvarkingesni.

Europietiškas manikiūras yra atliekamas tokiu būdu: nagai dildinami ir ant odelių uždedama speciali priemonė, kuri sudaryta iš specialių vaisių ir pieno rūgščių. Užtepus priemonę nagų odelės suminkštėja, lengvai nusistumia su apelsinmedžio lopetėle. Europietiškas manikiūras pabaigiamas padengiant nagus laku, po to specialiu nagų stiprinimui skirtu aliejumi.

Prancūziškas manikiūras

Prancūziškas manikiūras buvo išrastas praeito šimtmečio viduryje, ne Prancūzijoje kaip kad teigia pavadinimas, o JAV. Šiais laikais prancūziškas manikiūras yra populiariausia manikiūro rūšis.

Prancūziškas manikiūras atliekamas tokiu būdu: nagų paviršius yra padengiamas skaidriu pagrindu, o galiukai nudažomi baltos spalvos laku. Norint, kad nagų linijos būtų lygios, naudojami specialūs trafaretai. Kai baltas nagų lakas nudžiūva trafaretas nuimamas ir visas nago paviršius padengiamas šviesaus atspalvio laku.

Aparatinis manikiūras

Aparatinis manikiūras atliekamas norint pataisyti nago forma arba išlyginti nago paviršių. Šis manikiūras pasižymi greitumu.

Aparatinis manikiūras yra atliekamas tokiu būdu: jam atlikti yra reikalinga speciali technika su specialiais antgaliais, tad procedūra su antgaliais panaši į klasikinio manikiūro, bet visas procesas greitas ir atliekamas ant sausos odos.

Spa manikiūras

Spa manikiūras atliekamas ir rankų procedūroms. Dažniausiai į SPA manikiūrą įtraukiamas „pilingas“, maitinamosios kaukės ir atliekamas masažas.

Japoniškas manikiūras

Japoniškas manikiūras skirtas ne tik nagams, o ir rankų gydymui. Jis atliekamas norint, jog greičiau užgytų žaizdos bei sumažinti rankų uždegimus. Japoniškas manikiūras atliekamas vyrams ir moterims.

Parafinoterapija

Parafinoterapija – manikiūro procedūra, padedanti atstatyti nago pavidalą ir veikianti rankų odą. Parafinas – balto sviesto pavidalo medžiaga naudojama medicinoje ir pasižyminti itin geromis termoizoliacinėmis savybėmis. 

Gelinis lakavimas

Gelinio lako sluoksnis išsilaiko 2-3 savaites. Ilgalaikis lakavimas apsaugo nuo išorinių veiksniu, išlaiko drėgmę. Nagas pašalinamas specialiais skysčiais ir medine apelsinmedžio lazdele. Tvarkingiausi nagai išlieka pirmas 10 dienų.