manicure set

By - BeautyArt

Kaip pasidaryti manikiūrą namuose?

Manikiūras yra neatskiriama kiekvienos merginos ir moters dalis,  tačiau salono manikiūro kaina per metus tikrai gali sudaryti nemažą sumą! Jei norite

sutaupyti laiko ir pinigų manikiūrui, jums reikės kelių pagrindinių žingsnių, norint pasidaryti manikiūrą namuose - už nedidelę kainą!

1 žingsnis:

Pagrindiniai įrankiai. Surinktame ir paruoštame krepšyje būtinai turėkite šiuos dalykus.

Nagų lako valiklis ir medvilniniai diskeliai

Nagų žirklės

Švelni ir šiurkšti dildė bei nagų buferis

Odelių atstūmėjas ir žnyplės odelėms

Odelių valiklis - minkštiklis

Rankų / nagų drėkiklis, kremas, losjonas arba sviestas

2 žingsnis:

Pašalinkite visus anksčiau teptus nagų lakus. Naudoti acetoninį ar neacetoninį nagų lako valiklį, tai yra klausimas.

Ne acetono nagų lako valikliai yra švelnesni nei acetono pagrindo, BET acetono pagrindo valiklis veiks daug greičiau ir nagų laką nuvalys kur kas greičiau. Beacetonis nagų lako valiklis šiek tiek švelnesnis odai, neturi tokio stipraus kvapo kaip acetonas, tačiau nagų laką nuiima kur kas sunkiau. Nors neacetoninis nagų lako valiklis ir švelnesnis, bet jis visvien nėra ‚draugiškas‘ mūsų odai.

3 žingsnis:

Formuokite nagus. Jei reikia, apkarpykite nagus, tada švelniai suteikite jiems  formą naudodami nagų dildę.

Venkite metalinių ar labai šiurkščių nagų dildžių, kad sumažintumėte nago ar nago plokštelės pažeidimo riziką. Vietoj to pasirinkite švelnią nagų dildę arba stiklinę nagų dildę.

 Išlyginkite nagų paviršių ir šonus šiek tiek abrazyviniu buferiu, kad užtikrintumėte tolygų paviršių, tačiau nepersistenkite, kad nepažeistumėte nago plokštelės.

4 žingsnis:

Pamirkykite... Įdėkite rankas į dubenį šilto (ne per karšto) vandens ir į vandenį įpilkite šiek tiek švelnaus veido prausiklio ar šampūno. Labai svarbu mirkyti odeles prieš kirpimą, tačiau per daug mirkant, iš tikrųjų pakenkiama odai ir nagams, todėl apribokite šį žingsnį iki trijų ar mažiau minučių.

5 žingsnis:

Užtepkite odelių minkštiklį.  Palikite kelias minutes įsigerti. Pašalinkite odelių perteklių aplink nagą. Naudodami savo rinkinio odelių stūmiklį, švelniai nustumkite odelę atgal nuo nago, tačiau nestumkite jos per toli, nes tai gali pakenkti nagų augimui arba pažeisite odelę. Būkite atsargūs, jokiu būdu netraukite, nekelkite, neplėšykite, neplėšykite, neverskite ir nepjaukite į odelę. Pašalinkite atstumtą odelę manikiūrinėmis žirklutėmis arba karpikliu. Nenukirpkite per daug, nes odelė padeda apsaugoti nagų plokštelę nuo įvairiausių problemų.

 6 Žingsnis:

Drėkinkite. Įmasažuokite  kūno sviestą, drėkinamąjį balzamą  ar losjoną į rankų odą. Odeles patepkite nagų aliejumi. Labai svarbu rankas drėkinti ir prižiūrėti ir ne procedūros metu.